הצלחה גדולה מתחילה בתכנון מדוייק ואסטרטגיה חכמה

נעים מאד, אנחנו SEEPLUS, סוכנות לשיווק דיגיטלי מבוסס אסטרטגיה מדוייקת ומוכוונת גולשים. אנחנו יודעים שבשביל שהעסק שלכם יצליח, הוא חייב נוכחות דיגיטלית חזקה ואיכותית. אנחנו גם יודעים שלהתחיל להתעסק עם כל מה שקשור לדיגיטל מצריך ממכם אחריות גדולה ולמידה מרובה. אנחנו פה לחסוך לכם כאב ראש. אנחנו נשמח להזניק את העסק שלך לרמות הצלחה עסקיות שלא הכרת באמצעות מיתוג עסקי ושיווק דיגיטלי מדוייקים.

אנחנו מכירים את זה שהעסק שלכם תקוע ואתם רצים סביב עצמכם

עסקים רבים קמים מידי יום, ולכל אחד מהם יש את המוצר שבטוח יעשה את העולם מקום שטוב לחיות בו, אך ההתמודדות עם חומר לימודי וידע שיווקי חדש מקשה על בעלי עסקים להגשים את הייעוד שלהם והייאוש אל מול כמויות הכלים השיווקיים - לרוב מנצח.

אנחנו עוזרים לבעלי עסקים לעבוד פחות ולהרוויח יותר בראש שקט

אנחנו עוזרים לעסקים להצליח בלי להצטרך להתעסק עם דברים שלא מוכרים להם, ובלי הצורך ללמוד דברים חדשים וזאת ע”י יצירת מכונת שיווק משומנת וניהול מקצועי מתמשך ע”מ להגיע להישגים גבוהים במינימום מאמץ ובראש שקט.

איך אנחנו גורמים לכל הטוב הזה לקרות?

הכל מתחיל בתכנון יעדים, פילוח קהלי יעד של העסק שלכם, דרך מחקר מתחרים וערכי מותג, בחירת שם יצירתי למותג שלכם ועיצוב לוגו ושפה מותגית, וכלה בעיצוב ובניית אתרי תדמית, מכירות, דפי נחיתה ועוד, ושיווק מדוייק בשביל הלקוחות שלכם, שהלקוחות שלכם יאהבו אתכם, יזכרו אתכם ויעריכו אתכם והכל בלי שאתם תצטרכו להשתגע ושיהיה לכם ראש שקט לקידום העסק שלכם.

איך אנחנו מסדרים לכם ראש שקט? 😙

בקיצור: באמצעות מגוון השירותים שהעסק שלך צריך בשביל להצליח בזירה הדיגיטלית!

מיתוג עסקי

מחקר מתחרים, אסטרטגיה עסקית ועיצוב זהות מותגית ייחודית שתבדל ותבליט אתכם מהמתחרים.

בניית אתרים

בניית אתרי תדמית ומכירות, מניעים לפעולה עם חוויית משתמש מעולים, וחשיבה על גלישה נוחה.

קידום אתרים

קידום אורגני וממומן ברשתות החברתיות ובמנועי החיפוש הפופולריים, תוך כדי אופטימיזציה קבועה.

אסטרטגיה שיווקית

מיקוד מטרות, פילוח קהלי יעד, תכנון תהליכי שיווק ומשפכים שיווקיים יעילים.

עסקים רבים חושבים שכשהאתר שלהם עולה לאויר, מסתיים הפרוייקט והעבודה על האתר נגמרה. ואז מגיע השלב שהאתר אמור להכניס להם כסף לעסק אבל הוא לא עושה את העבודה, משום שהתחזוק של האתר לא מבוצע כמו שצריך, או שאין לבעל העסק זמן להשקיע בתפעול המערכת. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.